Od kilkunastu już lat, RAD-COM jest dostawcą usług i rozwiązań dla jednostek oświatowych, samorzadów i przedsiębiorstw. Nasza działalność koncentruje się na dwóch zasadniczych obszarach: szkoleniach i usługach doradczych oraz dostarczaniu rozwiązań technologicznych, w szczególności oprogramowania.

Synergia działań w obu obszarach pozwala nam oferować wyjątkowe, często unikalne rozwiązania.

 

RAD-COM Edukacja

W RAD-COM Edukacja od lat tworzymy rozwiązania, szkolimy i doradzamy, jak sprawnie i skutecznie zarządzać oświatą oraz czynić ją efektywniejszą - zarówno na poziomie organów prowadzących, jak i na poziomie placówek.

Profesjonalna wiedza w połączeniu ze znajomością oświatowej specyfiki, poparta wieloletnim doświadczeniem czynią z nas sprawdzonego i godnego zaufania partnera.

 

RAD-COM Technologia

W RAD-COM Technologia tworzymy oprogramowanie, projektujemy i dostarczamy rozwiązań sprzętowych, realizujemy projekty kreatywne. Specjalizujemy się w aplikacjach internetowych oraz wdrożeniach i integracji systemów działających on-line.

Dostarczamy gotowe produkty, a także realizujemy indywidualne projekty. Wieloletnie doświadczenie, wysokie kompetencje, znajomość technologii i innowacyjne myślenie pozwalają nam oferować bezpieczne, skuteczne i efektywnie wykorzystywane oprogramowanie oraz inne rozwiązania IT.

Skontaktuj sie z nami

Telefon: +48 22 827 77 66 Fax: +48 22 827 51 56 E-mail: biuro@rad-com.pl

Valid CSS 2.1Valid XHTML 1.1